TV ROOM یا تی وی روم چیست؟

اگر ما بخواهیم به صورت کلی کلمه TV ROOM را تعریف کنیم در فضاهای کوچک از اتاق نشیمن برای امور زیادی مانند دیدن سریال و فیلم,جایی برای مهمانی و مکانی برای استراحت,مطالعه کردن و خوابیدن استفاده می شود.پس طراحی اتاقی که این همه امور و کار در آن انجام می پذیرد نیازمند یک برنامه ریزی و نقشه ریزی درست و دقیق است.

در کل به اتاق نشیمن,تی وی روم یا TV ROOM (اتاق تلویزیون)می گویند.

مدرن یا کلاسیک

همه ی افراد هماهنگی را در اولویت قرار می دهند.به طور مثال می خواهند خانه هوشمند خود را با یک کلیک و یک کنترل و همه ی کار های مالی و اداریشان را با یک کارت هوشمند انجام دهند.

در خانه هم همینطور است.اگر چیدمان و دکوراسیون خانه شما سبک مدرن است طراحی آن به صورت مدرن خواهد بود و اگر خانه شما به صورت کلاسیک و سنتی است و همین طور چیدمان خانه به صورت کلاسیک و سنتی است طراحی و اجرای آن به صورت کلاسیک خواهد بود.

طراحی مدرن

آیا علاقه مند به طراحی های امروزی هستید؟ آیا شیفته ی سبک های مدرن و اینکه دوست دارید دکوراسیون و چیدمان خانه خود را با آیتم های مدرن پر کنید؟

اگر پاسختان مثبت است، می گوییم ما درکنار شما هستیم تا چیزی جز امروزی بودن و مدرن بودن سینمای خانگی شما اتفاق نیفتد. The Room می تواند هماهنگ با دکوراسیون مدرن و امروزی خانه شما، یک سینمای خانگی امروزی و مدرن برایتان طراحی و اجرا کند.

در سینمای خصوصی، مدرن و امروزی بودن تعریف بخصوص خود را دارد. از انتخاب محصولات مختلف مثل  پروژکتور، سیستم صوت، مبلمان راحت و آسوده، نورپردازی و دکوراسیون آکوستیکی گرفته تا هارمونی رنگ ها و چیدمان این اجزا. تلفیق تجربه و تخصص The Room در پیاده سازی TV ROOM به شما کمک می کند تا علاوه بر رعایت استانداردهای روز دنیا، قشنگی دلخواه و ساخت تخیلی و فضایی مخصوص شما هم تامین می گردد.که شرکت ما VIRAHOME قصد معرفی این شرکت را به شما دوست عزیز دارد.

طراحی کلاسیک

اگر دکوراسیون و چیدمان خانه شما به صورت کلاسیک وسنتی است، می توان اتاق خصوصی شما را هم به صورت کلاسیک طراحی و اجرا کرد. حتی اگر فقط شیفته به طراحی کلاسیک باشید، یک سینمای خانگی کلاسیک به شما معرفی و برای شما اجرا خواهیم داد.

The Room امکان طراحی و اجرا با سبک کلاسیک را دارد. وقتی بحث از کلاسیک و سنتی بودن می کنیم، یعنی اجزای تشکیل دهنده TV ROOM خصوصی شما هم همین سبک و نوع را دارند. چوب و مصالح مشابه مصرفی، صندلی ها، نحوه قرارگیری و رنگبندی در یک هارمونی به سمت کلاسیک بودن می روند.

این شرکت برای شما کار اختصاصی انجام می دهد؛ به این معنا که سفارش شما انحصاراً برای شماست و سینمای شما هم اختصاصی خواهد بود و مجموعه مورد علاقه تان به صورت عالی و دقیق تکمیل خواهد شد. که شرکت ما VIRAHOME قصد معرفی این شرکت را به شما دوست عزیز دارد.

محصولات و طراحی های این شرکت به صورت زیر برای شما شرح می گردد.

تماشا خانه

نمونه یک تماشا خانه کلاسیک

یک فضای تخصصی برای تماشای فیلم در قلب منزل شما, این سینما بهتر از یک تلویزیون معمولی ( هر چقدر هم که بزرگ ) عمل می کند. کیفیت صفحه نمایش4k ، صدای دالبی با جانمایی اصولی بلندگوها، محل قرارگیری صندلی ها، مبلمان راحت، نورپردازی و دکوراسیون آکوستیک، همه برای یک سینمای اختصاصی در منزل شما فراهم است. یک اتاق لوکس با رعایت همه ی اصول سینمای خانگی که تا هر وقت که بخواهید، به تماشای فیلم بپردازید.

The Room در زمینه سینمای خصوصی گزینه های مختلفی برای نمایش دارد. از اجزای دکوراسیون تا محصولات صوتی و تصویری قابل نصب. این شرکت می تواند گزینه هایی خیلی نزدیک به خواست شما را انجام دهند تا هماهنگی خود با سایر قسمت های منزل و سلیقه صاحب خانه را مورد توجه و از آن استفاده کند. انتخاب سینمای خصوصی مدرن یا کلاسیک(سنتی)باشماست.
در زمینه طراحی و ساخت سینمای خانگی، بحث های خیلی زیادی وجود دارد که می تواند با شما به اشتراک بگذاریم و برای آغاز این اشتراک، شماره های موجود در بخش تماس با ما کمک یار شما برای آشنایی بهتر با این شرکت خوب خواهند بود.

مهمان خانه

MEDIA ROOM فضای پذیرایی منزل شماست که برای تماشای فیلم و گوش دادن به موزیک و حتی برنامه های متنوع تلویزیون در کنار خانواده در منزل شما طراحی و اجرا شده است. با توجه به درخواست شما MEDIA ROOM اختصاصی شما را طراحی و اجرا می کنیم.

The Room در زمینه میدیا روم گزینه های متنوعی برای عرضه دارد. از اجزای دکوراسیون تا محصولات صوتی و تصویری قابل نصب. ما می توانیم گزینه هایی خیلی نزدیک به خواسته ی شما را انجام دهیم تا هماهنگی خود با سایر قسمت های منزل شما را نگه دارد.

هر وقت که نیاز به کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر و طرح سوال داشتید از طریق قسمت تماس با ما، با ما تماس حاصل فرمایید؛ همکاران مشاور ما، پاسخگوی شما برای اطلاعات بیشتر درباره این شرکت خواهند بود.

اناق بازی یا گیم

داشتن یک اتاق بازی اختصاصی در گوشه ای از خانه با جزئیاتی که شما می خواهید. اتاق های سرگرمی با اجزای مورد علاقه شما طراحی می شوند بازیهای کامپیوتری روی پرده نمایش بزرگ با کیفیت تصویر 4K در منزل شما فراهم است. یک TV ROOM مجزا برای گیم برای شما که تا هر وقت خواستید در آن سرگرم و لذت ببرید.

The Room در زمینه اتاق بازی اختصاصی گزینه های مختلفی برای ارائه دارد. از بهترین چیدمان و دکوراسیون تا جدیدترین کنسول های بازی. ما می توانیم گزینه هایی نزدیکی به خواسته شما را انجام دهیم تا هماهنگی خود با سایر قسمت های منزل و سلیقه صاحب خانه را نگه دارد.

برای بررسی تخیلی وفضایی که قابلیت ایجاد اتاق سرگرمی در منزل شما را دارد، با شکرت ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم را به شما عرضه کنند.

استودیو موزیک و خوانندگی

TheRoom در زمینه اتاق موسیقی اختصاصی گزینه های مختلفی برای عرضه دارد. از اجزای دکوراسیون تا تنوع گسترده ای از تجهیزات صوتی آنالوگ و دیجیتال. ما می توانیم گزینه هایی نزدیکی به خواسته شما را انجام دهیم تا هماهنگی خود با سایر قسمت های منزل و سلیقه صاحب خانه را نگه دارد.

در زمینه طراحی و ساخت اتاق موسیقی اختصاصی بحث های فراوانی است که می توانیم با شما به اشتراک بگذاریم و برای شروع این اشتراک، شماره های موجود در بخش تماس با ما کمک یار شما برای آشنایی بهتر با این شرکت خوب خواهند بود.

هر وقت که نیاز به کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر و طرح سوال داشتید از طریق قسمت تماس با ما، با ما تماس حاصل فرمایید؛ همکاران مشاور ما، پاسخگوی شما برای اطلاعات بیشتر درباره این شرکت خواهند بود.

سینمای اختصاصی برای ساختمان یا آپارتمان خود

هرچند که کاربرد عمومی تر THE ROOM برای مصارف خصوصی و خانگی است اما در هم تنیدگی هنر، همچنین تمایل به زیاد کردن امکانات رفاهی بیشتر به آپارتمان ها و مجتمع ها، سبب شده است تا ساخت سالن های همایش و میدیا روم ها دور از انتظار نباشد.

ساخت سینما / میدیا روم / سالن همایش در مجتمع های مسکونی و حتی سازمان های خصوصی در رده متوسط می تواند هم با هدف کاربری از جانب سفارش دنبال شود و هم با هدف تجاری از سوی سازندگان آپارتمان یا مجتمع. تمام شرایط قبلی که برای سرویس های THE ROOM گفته ایم، می توانند بر این نوع منطبق شوند. مثلاً ساخت به سبک کلاسیک(سنتی) یا مدرن، سفارشی سازی امکانات، آکوستیک بودن و ….

برچسب ها: بدون برچسب
0

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند